درباره ما

درباره ما

صنعت ساختمان سازی نوين در جهان کنونی به دنبال بکارگيری گسترده از عايق ها، در سطوح مختلف سازه های مسکونی و تجاری است. اين موضوع که سبک سازی سازه ها را سبب می شود عاملی بسيار اساسی در راستای مصرف بهينه انرژی در فضاهای عمومی مي باشد.

پتینه سازان رادین

 

شرکت پتينه سازان پتینه سازان رادین با درک اين موضوع، با معرفی پوشش سلولزی پتینه سازان رادین سعی نموده تا در بالا بردن سطح استاندارد مصرف بهينه انرژی نقش موثری داشته باشد. پوشش سلولزی پتینه سازان رادین علاوه بر اين که عايق بسيار مناسب گرمايي و سرمايي است به دليل طيف رنگي بالا باعث بوجودآمدن محيطی پر نشاط، شاداب و همراه با آرامش در فضاهای داخلی منازل می شود. اين نوع پوشش که سازگاری بسيار بالايی با محيط زيست دارد در هنگام اجراء صرفاً با آب مخلوط می شود. بدين معنا که هيچ نوع حلال شيميايی برای اجرای آن بکار نمی رود.


شرکت پتینه سازان پتینه سازان رادین  در آستانه هزاره ی سوم ، عصری که تمدن بشری مصمم است به آغوش مهربان طبیعت بازگردد ، پوشش سلولزی پتینه سازان رادین را با کیفیت بسیار بالا ، تولید و جایگزین سایر تزیینات داخل ساختمان نموده است .


شرکت پتینه سازانپتینه سازان رادین ، دانش روز و تجربه ی یکصد ساله ی تولید جهانی این محصول را به کار گرفته تا محصولی با کیفیت ممتاز و سرشار از زیبایی را به شما هدیه کند .


این شرکت با سابقه درخشان در زمینه تولید، فروش و اجرای پوشش های سلولزی - الیافی، ضمن افتخار خدمت رسانی به هموطنان عزیز ایرانی، تلاش نموده تا در بالا بردن سطح استاندارد مصرف بهینه انرژی نقش مؤثری ایفا نماید.

تماس با پتینه سازان رادین

آدرس: تهران - شهرک اکباتان - فاز 2 - بلوک 19 - جنب ورودی 2

تلفن تماس: 5-44690234

تلفن همراه: 09122177716

ایمیل: info@patineradin.com

آمار بازدید از سایت ما

ما 5 مهمان آنلاین داریم